Data de inscriere : 11/06/2009
    Varsta : 32

Regulament General Empty Regulament General

Mesaj  Admin_The_classic_08 Joi Iun 11, 2009 3:56 am

1.Scorul final se considera cel din minutul 90.Nu se joaca prelungiri in caz de egalitate.

2.Maxim 3 cartonse rosii pe meci,daca veti avea mai multe veti pierde meciul cu 3-0

3.Este interzisa folosirea combinatie Q + W sau A + Q !

4.Este interzisa executarea cornerelor pe bara sau direct pe poarta !!! La prima abatere va primi un advertisment si la a doua abatere pierde meciul cu 3-0 !!

Level of Detail : Medium

6. La 3 reclamatii privind tragerile de timp EXCESIVE intr-un meci acel jucator reclamat va fi scos din campionat !!

7.Odata inscrisi in competitii jocatorii isi dau acceptul asupra regulamentului.

8.Nu sunt admise limbajul vulgar,neparticiparea la meciuri sau orice alta incalcare a regulamentului.